EnvisionTec DSP

Z uwagi na swoje duże pole robocze oraz precyzję działania, drukarka 3D Envisiontec Perfactory 3D (DSP) może być z powodzeniem wykorzystywana do produkcji na szeroką skalę.

EnvisionTec DSP

Envisiontec Perfactory 4 DSP posiada duży obszar roboczy, dzięki czemu może być wykorzystywana do masowej produkcji. Dzięki specjalnemu modułowi jej precyzja wydruku w osiach X i Y wynosi nawet 42 µm.

EnvisionTec DSP XL

Drukarka 3D Envisiontec Perfactory 4 DSP XL została stworzona do wydruku wkładek dousznych na dużą skalę. Urządzenie zostało wyposażone w moduł ERM odpowiadający za precyzje wydruku, która wynosi nawet do 42 µm w osiach X, Y oraz 15 µm w osi Z.

EnvisionTec Standard

Envisiontec Perfactory 4 Standard to niskobudżetowa i prosta w obsłudze drukarka 3D przeznaczona dla rapid prototypingu i produkcji. Urządzenie zostało wyposażone w moduł ERM, dzięki czemu precyzja jej wydruku wynosi 25 - 150 µm.

EnvisionTec Standard XL

Drukarka Envisiontec Perfactory 4 Standard XL jest bardzo precyzyjna, a jednocześnie prosta w obsłudze. Wykorzystuje technologię DLP (Direct Light Projection ) stworzoną przez Texas Instruments®.